Ataşehir Hurdacı Firması Olarak Hizmetinizdeyiz

Ataşehir Hurdacı Firması Olarak Hizmetinizdeyiz

Ataşehir hurdacı şirketi olarak 2000 senesinde bölgeye hizmet vermeye başlayan firmamız bugün de bölgede hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Firmamız bölge genelinden yüksek tonajlarda atık ürünleri geri dönüşüme kazandırmak adına gece gündüz demeden müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Hurdacı Ataşehir sektöründe firmamız sektörde adını müşterilerine sunduğu şeffaf en güncel hurda fiyatlarıyla sıkça gündeme getirmektedir. Çalışkan Hurdacılık olarak bölgeden her çeşit hurda demir, hurda bakır, hurda sarı, hurda çinko, hurda zamak, hurda kurşun, hurda kalay, hurda akü, hurda kablo gibi atık ürün çeşitlerini yüksek tonajlarda satın almaktayız. Hem müşteri hem de ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktayız.

Ataşehir en yakın hurdacı firması olarak bölgede yer alan tüm mahallelere hizmet sağlamaktayız. Firmamız Ataşehir’e bağlı bulunan Aşık Veysel Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Esatpaşa Mahallesi, Ferhatpaşa Mahallesi, Fetih Mahallesi, İçerenköy Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kayışdağı Mahallesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mustafa Kemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Yeni Çamlıca Mahallesi, Yenisahra Mahallesi, Yenişehir Mahallesi geneline hurdacı süreçleriyle ilgili hizmet sağlamaktadır.

Ataşehir hurda fiyatları ile ilgili de firmamızı çekinmeden dilediğiniz zaman arayabilir, en yüksek hurda fiyatlarıyla ilgili firmamızdan anında teklif alabilirsiniz. Müşterilerimize sunduğumuz fiyatlar metal borsasının günlük sunduğu fiyatlardır.

Ataşehir hurdacı numarası olarak internet sitemiz üzerinde yer alan numaralarımızdan, sosyal medya hesaplarımız üzerinde yer alan numaralarımızdan dilediğiniz zaman bize ulaşabilir Ataşehir hurdacı telefonu olarak rehberinize telefon numaramızı Çalışkan Hurdacılık isminde ekleyerek dilediğiniz zaman firmamızı arayabilirsiniz.

#ataşehirhurdacı #hurdacıataşehir #ataşehirenyakınhurdacı