Başakşehir Hurdacısı Olarak Hizmetinizdeyiz ( Başakşehir Hurdacı )

Başakşehir Hurdacısı Olarak Hizmetinizdeyiz ( Başakşehir Hurdacı )

Başakşehir hurdacı sektörüne hizmet sağlayan firmamız, Organize sanayi sitelerinin yoğun olduğu, iş alanlarının, fabrikaların ağırlıklı olarak bulunduğu bu bölgede 2000 senesinde hizmetlerine bağlamış olup, günümüzde de hizmetlerini bölgede yoğun olarak sürdürmektedir.

Başakşehir merkezi başta olmak üzere merkeze bağlı olan mahallelerden de bölgeyi çok iyi tanıyan firmamızı hemen arayıp, profesyonel ve yenilikçi hizmetlerinden siz de faydalanabilirsiniz. Firmamız bölgenin mahalleleri arasında bulunan Altınşehir Mahallesi, Bahçeşehir 1.kısım mahallesi, Bahçeehir 2.kısım mahallesi, Başak mahallesi, Güvercintepe mahallesi, İkitelli OSB, Kayabaşı mahallesi, Şahintepe mahallesi, Şamlar mahallesi, Ziya Gökalp mahallesi geneline hurdacılık hizmeti sağlamaktadır.

Hurdacı Başakşehir Firması Olarak 7/24 Kaliteli Hizmet Sunuyoruz

Hurdacı Başakşehir toplumunun temiz nefes alması, çöplerden uzak yaşaması, tertemiz bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri adına gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Siz de elinizde yer alan kullanım ömrünü tamamlamış, atık duruma gelmiş olan ürünleri firmamızı arayıp teslim ederek geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.

Firmamız bölgeden maden ve Metal hurda çeşitlerinin tamamını en güncel hurda fiyatlarıyla satın almakta, müşterilerine ödemelerini adreslerinde nakit olarak gerçekleştirmektedir. Bölgede yer alan tüm bireysel ve Kurumsal müşterilerimize hurdacılık hizmetinde en yüksek hurda fiyatlarını sunmanın mutluluğu bize yetmektedir.

Hurdacılar olarak Başakşehir genelinde bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Elinizde yer alan ürünlerin resimlerini varsa videolarını bize ileterek anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Başakşehir Hurda Alan Firmalar Arasında Bizden İyisi Yok

Başakşehir hurda alan firmalar olarak bölgeyi karış karış biliyoruz. Bölgede senelerdir yüzlerce müşterimiz ile uzun süreli anlaşmalar sağladık. Müşterilerimizin hurdaları biriktikçe gidip teslim alıyor, müşterilerimizin mağdur olmamaları adına ödemelerini anında yapıyoruz.

Başakşehir en yakın hurdacı firması olarak demir hurdası, bakır hurdası, sarı hurdası, kablo hurdası, alüminyum hurdası, çinko hurdası, paslanmaz hurdası, zamak hurdası, akü hurdası, elektronik hurda çeşitlerini yüksek tonajlarda yüksek fiyatlara alıyoruz. Adresinize en yakın hurdacı olarak hemen bizi arayıp kaliteli hizmetimizden faydalanmak için daha fazla erteleme yapmayın. Arayın gelelim.

Başakşehir Hurdacı Numarası Derdinize Son Veriyoruz

Başakşehir hurdacı numarası Google, Yandex gibi arama motorları üzerinde son zamanlarda oldukça ilgili bir kelime durumuna gelmiştir. Çalışkan Hurdacılık olarak bu durumu sonlandırmak adına siz değerli müşterilerimize whatsApp üzerinden anlık olarak çözüm sağlıyor, bölgenize yakın konumda bulunan ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz.

Bildiğiniz üzere Türkiye’de senelik olarak 30 milyon tona yakın evsel atık ortaya çıkmaktadır. Bunun yanında endüstriyel ve Tıbbi atıklarda bu rakamlara yakın durumdadır. Burada en kötü durumsa bu atıkların %80’lik oranın geri dönüşüme kazandırılmadan doğaya atılmaktadır. Biz hurdacılar bu duruma dur demek adına oldukça kutsal bir mesleğin parçasıyız. Siz değerli müşterilerimizin üzerine düşen görev Çalışkan Hurdacılık firmasını hemen arayıp bu atık ürünleri firmamıza teslim etmenizdir.

Ayrıca İstanbul Avrupa yakasında yer alan oldukça nezih bir ortamı bulunan Bakırköy’de de hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bakırköy hurdacı adlı hizmet içeriğimizden bölgeyle ilgili tüm çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.