Kadıköy Hurdacı Firması Olarak Hizmetinizdeyiz

Kadıköy Hurdacı Firması Olarak Hizmetinizdeyiz

Kadıköy hurdacı sektörüne gönü bağlamış bir firma olarak senelerdir bölgeye hizmet sağlamaktayız. Alanında senelerin bilgi birikimine ve Tecrübesine sahip olan ekip arkadaşlarımız, müşterilerimizden talep gelmesi durumunda hızlı bir şekilde müşteri adresine ziyaret gerçekleştirmektedir. Firmamız bölgenin en köklü, en eski firması olduğundan dolayı ilçenin her alanından geri dönüşüme yüz tutmuş olan atık ürünleri yüksek hurda fiyatlarından satın alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Hurdacı Kadıköy firması olarak ilçenin her alanında her çeşit maden ve Metal hurda grubunu günü birlik satın almaktayız. İlçede yer alan tüm şantiyelerden, fabrikalardan, sanayi sitelerinden, bireysel ve Kurumsal tüm müşterilerimizden güncel hurda fiyatları üzerinden atık ürünleri yüksek tonajlarda almaktayız. Siz de zaman kaybetmeden firmamızdan hemen teklif alabilirsiniz.

Kadıköy en yakın hurdacı firması olarak ilçeye bağlı bulunan mahallelerin geneline hizmetimiz vardır. Kadıköy Erenköy Mahallesi, 19 Mayıs Mahallesi, Acıbadem Mahallesi, Bostancı Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Eğitim Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Feneryolu Mahallesi başlıca hizmet sağladığımız mahallelerdir. Ayrıca en yakın hurdacı Kadıköy firması olarak Göztepe Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Koşuyolu Mahallesi, Kozyatağı Mahallesi, Merdivenköy Mahallesi, Osmanağa Mahallesi, Rasimpaşa Mahallesi, Sahrayıcedid Mahallesi, Suadiye Mahallesi, Zühtüpaşa Mahallesine de hurdacılık hizmetlerimizi aralıksız olarak sürdürmekteyiz.

Kadıköy hurda fiyatları ile ilgili geniş bilgi edinmek isterseniz firmamızı arayıp güncel metal borsasına bağlı fiyatlardan hemen haberdar olabilir, dilediğiniz zaman ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Kadıköy hurdacı telefonu aramanızı sonlandırmak adına internet sitemiz üzerinden 7/24 iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Kadıköy hurdacı numarası olarak rehberinize firmamızı Çalışkan Hurdacılık ismiyle ekleyebilirsiniz.

#kadıköyhurdacı #hurdacıkadıköy #kadıköyenyakınhurdacı