Maltepe Hurdacı Sektöründe Öncü Kuruluş

Maltepe Hurdacı Sektöründe Öncü Kuruluş

Maltepe hurdacı firması olarak ilçede 2000’li yıllardan bugüne kadar başarılı birçok projeye imza attık. Firmamız İstanbul genelinde tüm ilçelere hizmet sunmakla birlikte Maltepe ilçesine de günü birlik müşteri ziyaretleri gerçekleştirmektedir. Çalışkan Hurdacılık olarak sektörde bugüne kadar edindiğimiz tecrübeler neticesinde her çeşit maden ve metal hurdayı ilçe merkezinden ve mahallelerinin genelinden yüksek tonajlarda satın almaktayız.

Maltepe’de ki hurdacılar olarak ilçede yer alan tüm fabrikalardan, sanayi sitelerinden, şantiyelerden her çeşitte hurdayı yüksek fiyatlar üzerinden nakit olarak satın almakta, ödemelerimizi ise müşterilerimize aynı gün nakit olarak sağlamaktayız. Firmamız bölgeden her çeşit hurda demir, hurda bakır, hurda sarı, hurda zamak, hurda akü, hurda çinko, hurda kurşun, hurda kalay, hurda kablo, hurda plastik, hurda PVC gibi atıkları değerinde satın almaktadır.

Maltepe hurdacılar için büyük bir önem arz etmektedir. Bölge sanayi alanlarına çok yakın olduğu için günlük çok yüksek tonajlarda atıklar çevreye atılmaktadır. Firmamız çevre kirliliğini önlemek adına tüm önlemleri alarak doğanın korunmasını ve Müşteri memnuniyetini tüm değerlerinin üzerinde tutarak titiz çalışmaları neticesinde tüm geri dönüşüm süreçlerinde aktif olarak bulunmaktadır. Siz de hemen firmamızdan teklif alarak geri dönüşüm atıklarınızı değerinde nakit ödemeyle bize satabilirsiniz.

hurdacı maltepe

Hurdacı Maltepe Firması Olarak Önceliğimiz Doğanın Korunması

Hurdacı Maltepe camiasında her türlü geri dönüşüm projelerinde etkin görevler üstlenen firmamız bölgede yoğun olarak hurda karşılığı yıkım işleri, oksijenle kesim işleri, fabrika taşıma, fabrika temizleme, çatı söküm işleri gibi birçok farklı alanda oldukça profesyonel hurdacılık hizmetleri sürdürmektedir. Siz de hemen firmamızdan tüm bu süreçlerinizle ilgili teklifler için talepte bulunabilirsiniz.

Hurdacılar Maltepe genelinde yer alan Altayçeşme Mahallesi, Altıntepe mahallesi, Aydınevler mahallesi, Bağlarbaşı mahallesi, Başıbüyük mahallesi, Büyükbakkalköy mahallesi, Cevizli mahallesi, Çınar mahallesi, Esenkent mahallesi, Feyzullah mahallesi, Fındıklı mahallesi, Girne mahallesi, Gülensu mahallesi, İdealtepe mahallesi gibi tüm Maltepe mahallelerine hizmetlerinde ara vermeden devam etmektedir.

maltepe en yakın hurdacı

Maltepe En Yakın Hurdacı Firması Olarak 7/24 hizmetinizdeyiz

Maltepe en yakın hurdacı firması olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Firmamız geçmişten günümüze kadar hurdacılık sektöründe birçok alanda çok büyük projelerin tamamlanmasında etkin olarak bulunmuştur. Alanında senelerin bilgi birikimi, tecrübesi, deneyimi gibi nitelikleri üzerinde barındıran ekip arkadaşlarımız, firmamızı aramanız durumunda anında adresinizi ziyaret etmekte, hurdalarınızı adresinizden nakit ödemeyle alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır.

En yakın hurdacı Maltepe bölgesinde nasıl bulurum? Sorusunun kafanızı kurcalamaması adına tüm dijital mecralarda bilinirliği üst düzey olan firmamızdan zaman kaybetmeden hemen teklif alabilirsiniz. Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz tüm ekipmanlar 2022 senesinin teknolojik altyapısına uygun olmakla birlikte, tüm tartım işlemlerimizi hassas terazi ile gerçekleştirmekteyiz.

Geri dönüşüm sektöründe rakamların ne durumda olduğunu, nasıl belirlendiğini, fiyatların temel yapı taşında ne olduğunu detaylı olarak öğrenmek isterseniz blog sayfamızda yer alan güncel hurda fiyatları adlı içeriğimizi hemen inceleyip kafanızı karıştıran süreçlerden uzaklaşabilirsiniz.

#hurdacimaltepe #maltepehurdacı #maltepeenyakınhurdacı