Şile Hurdacısı Olarak Çalışkan Hurdacılık Farkını Yaşayın

Şile Hurdacısı Olarak Çalışkan Hurdacılık Farkını Yaşayın

Şile hurdacı sektöründe 2000 senesinde başladığımız geri dönüşüm yolculuğu bugün de tüm hızıyla bölge genelinde devam etmektedir. Firmamız bölgeden her çeşitte atığı yüksek hurda fiyatları üzerinden nakit ödemeyle satın almaktadır. Firmamızı bölgeden günün 7/24 saati tüm hurdacılık süreçlerinizle ilgili olarak anında arayabilir, firmamızdan en kısa sürede geri dönüşümün tüm süreçleriyle ilgili çözüm talebinde bulunabilirsiniz.

Şile hurdacıları olarak bölgede yer alan tüm mahallelerden her çeşitte maden ve metal atığı hurdasını değerinde nakit ödemeyle satın alıp aynı gün müşterilerimize ödemelerimizi sağlamaktayız. Firmamız bölgeden her çeşit hurda demir, bakır, sarı, çinko, sarı, kalay, kurşun, zamak, çinko, akü, karton, plastik hurdayı satın alarak ödemeleri peşin olarak gerçekleştirmektedirler.

Hurdacı Şile Firması Olarak Gelişen Teknolojiye Ayak Uyduruyoruz

Hurda Şile bölgesinde bulunan tüm semtlerden geri dönüşüme yüz tutmuş olan atıkları nakit ödemeyle satın almakta olup, her çeşitte doğayı zarar edici kimyasalları içerisinde barındıran ürünü anında geri dönüşüm sürecinden geçirerek doğaya tekrardan kazandırmaktadır. Firmamız gelişen teknolojik gelişmeleri çok yakından takip ederek tüm ekipmanları, araç gereçlerini de gelişen teknolojiye uygun olarak güncellemektedir.