Ümraniye Hurdacısı Olarak 7/24 Hurdacılık Hizmeti Sunuyoruz

Ümraniye Hurdacısı Olarak 7/24 Hurdacılık Hizmeti Sunuyoruz

Ümraniye hurdacı sektörünün en eski firmalarından birisi olarak bölgede günün her saatinde aralıksız hurdacılık hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Firmamız ilçenin her bölgesinden her çeşitte hurda demir, bakır, sarı, alüminyum, krom, sarı, akü, 2.el makine, paslanmaz, karton hurdalarını adresinizden nakit olarak değerinde satın almaktadır. Firmamızla ilgili olarak tüm iletişim bilgilerine internet sitemiz üzerinde yer alan iletişim sayfamızdan hemen ulaşabilirsiniz.

Ümraniye’de ki hurdacılar arasında en yüksek hurda fiyatlarını siz değerli müşterilerine sunmaktan gurur duyan firmamız alanında yenilikçi yaklaşımlarıyla bölgenin tüm geri dönüşüm süreçlerinde adını sektörde sıkça geçirmektedir. Firmamız bölgede yer alan tüm semtlerde her alanda hurda karşılığı bina yıkım işlerini de geri dönüşüm süreçlerinin beraberinde yürüterek kentsel dönüşüme olan desteğini bu alanda da göstermektedir.

Hurdacılar Ümraniye Bölgesine Ne Gibi Katkılar Sağlamaktadır?

Hurdacı Ümraniye firması olarak alanında yenilikçi kadromuzla birlikte sektörün lider firmalarından birisi olarak bölgede her çeşit atık hurdayı toplayıp geri dönüşüm süreçlerinden geçirerek ham madde olarak farklı kullanım alanları için doğaya ve insana olan katkılarımızla gündemde sesimizi rahatça duyurmaktayız. Siz de tüm bu süreçlerden profesyonel firma desteği almak isterseniz hemen firmamızla etkileşime geçebilirsiniz.